KURUMSAL BİLGİLERİMİZ

1982 yılında Göztürk Ticaret kurulmuş, 1986 yılında Göztürk Ltd. Şti.'ne dönüşmüş ve bünyesinde Japy ile süt soğutma tankları satış ve servis işlerine başlamıştır.

1998 yılı sonunda gelecekte süt işletmelerinin artacağı, dolayısıyla hayvancılığın ve tarımın önem kazanacağı düşüncesi ile Tekniktürk Ltd. Şti. kuruldu.

2000 yılı sonlarında japy'nin sahibi, sağim konusunda dünya lideri olan Westfalia Landtechnik ile temsilcilik anlaşması yapılarak satış ve servis hizmetlerine başlandı.

2003 yılında Bauer,Suevia,Farmat,Abbriata firmaları ile çiftlik ekipmanları konusunda çalışmalara başlandı.


2001 yılında toprak işleme, ekim, hasat, ilaçlama gibi tarımsal makinalar üreten dünya devi Kverneland grubuyla çalişmaya başlandı.

2002 yılı başında iso 9001-2000 sertifikası alındı.

2002 yılında gübre işleme ve biogaz konusunda lider kuruluş Fan Separatör ile çalışmaya başlandı. daha sonra Fan Seperatör Bauer adını aldı ve gübre işleme sistemleri konusunda çalışmalar Bauer firması ile devam edildi.

2003 yılı basında Tekniktürk WestfaliaSurge Japy soğutma bölümü tarafından 2002 yılının en iyi performans gösteren şirketi seçilerek Paris Sima Fuari'nda sertifikalandırılmış ve ödüllendirilmiştir.

 

Misyonumuz

Tekniktürk Ltd. Şti.‘ nin hizmetlerini ekip ruhuna uygun olarak ve üstün görev bilinci ile çalışıp günümüz teknolojisini kendi deneyimleri ile birleştirerek kaliteli hizmetler sunmaktır.

 

Vizyonumuz

Tekniktürk Ltd. Şti. ; çalışanlarının üstün gayretleri ile ekip çalışma ahenginin ve verimliliği dolayısıyla rekabet gücünü artırıp sürekli gelişen kalitesi ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkaran bir şirket olmak amacındadır.

Müşterilerimizin beklentileri ile örtüşen bazen onunda ötesine geçen hizmet kalitesi ile sektöründe kendisine sağlam bir yer etmeyi başarmıştır.

 

Kalite Politikamız

Tekniktürk Ltd. Şti. olarak tüm hizmetlerimizi koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaya odaklıyoruz. Hizmetimizin ve sistemimizin sürekli iyilestirilmesi için tüm çalışanlarımızın sürekli gelişiminin ve eğitiminin esas olduğuna inanıyoruz.

Çalışanlarımızın ve personelimizin düşüncelerinin verdiğimiz hizmetlerde mükemmeli yakalamamızı sağlayacağına inanıyor ve onların sağlığı ve mutluluğuna önem veriyoruz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
  • 1201/1 Sokak Temsil Plaza 4/P-17 Gıda Çarşısı Halkapınar / İZMİR
  • +90 232 433 65 13
  • +90 232 433 65 68
HABERLER